Afscheid juf Pytsje en welkom juf Sharyl

Dinsdag 31 januari heeft juf Pytsje voor het laatst gewerkt op onze school. Zij heeft het laatste schooljaar op de maandag en dinsdag Jurjen en Ritske begeleid als onderwijsassistente. Dat deed zij prima en ze had ook een heel goede band met de leerlingen en het team. We gaan haar natuurlijk heel erg missen. Daar ze de laatste maanden drie banen had en veel te veel werkte, heeft ze besloten om de baan op de DLG af te stoten. Zij kan zich nu volop richten op werk dat beter bij haar opleidingsniveau past. De leerlingen hebben allemaal een mooie bloem voor gemaakt en van het team en de ouderraad kreeg zij een bos bloemen en een VVV bon. We wensen haar een hele fijne en gelukkige toekomst toe en houden natuurlijk wel contact met haar.

Juf Sharyl Schulti gaat haar vervangen op de maandag en de woensdag. Wij wensen haar veel plezier toe op onze school en hebben vorige week al even met haar kennis gemaakt.